![Біометричний термінал ZKTeco M1 [FP][MF] зі зчитувачем відбитка пальця, карт Mifare, з Wi-Fi, фото 1](https://images.prom.ua/6916373404_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M1 [FP][MF] зі зчитувачем відбитка пальця, карт Mifare, з Wi-Fi, фото 2](https://images.prom.ua/6916373405_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M1 [FP][MF] зі зчитувачем відбитка пальця, карт Mifare, з Wi-Fi, фото 3](https://images.prom.ua/6916373406_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M1 [FP][MF] зі зчитувачем відбитка пальця, карт Mifare, з Wi-Fi, фото 4](https://images.prom.ua/6916373407_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M1 [FP][MF] зі зчитувачем відбитка пальця, карт Mifare, з Wi-Fi, фото 5](https://images.prom.ua/6916373408_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M1 [FP][MF] зі зчитувачем відбитка пальця, карт Mifare, з Wi-Fi, фото 6](https://images.prom.ua/6916373409_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
4 743 ₴
4 268,70 ₴
Компактний термінал обліку робочого часу ZKTeco M1 [FP][MF]. Ідентифікація по відбитку пальця, RFID-карті Mifare та паролю. Відрізняється високою швидкістю розпізнавання та точністю. Підтримує інтеграцію з хмарним програмним забезпеченням ZKBio Zlink та з мобільним додатком.
Функціональні особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця, код |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку | USB, Wi-Fi |
| Тип контролера | автономний, мережевий |
| Пам'ять користувачів | 500 |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 500 |
| Пам'ять RFID карт | 500 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Живлення | DC 5V |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +45 |
| Загальні | |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 135.5 мм |
| Ширина | 118.23 мм |
| Висота | 35.95 мм |
| Вага | 245 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |