



59 488 ₴
53 539,20 ₴
Арочный металлодетектор ZK-D3180 на 18 зон детекции с 500 уровнями чувствительности.
Бренд: ZKTeco.
Функциональные особенности
Технические характеристики ZK-D3180S(TD)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Досмотровый арочный |
| Общие | |
| Длина | 2226 мм |
| Ширина | 845 мм |
| Высота | 580 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные атрибуты | |
| Зони виявлення | 18 |
| Рівні чутливості | 99 |
| Лічильник проходів і подій | є |
| Індикація | світлова, звукова |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240 В |
| Розміри пакування, мм | 2280 х 347 х 660 |
| Вага (бруто), кг | 52 |