









3 429 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение | 8 Мп x2 |
| Питание | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 3.6 + 8 мм |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Микрофон | Да |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Розміри | 145 / 140 мм |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Відеокодек | H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) x2 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Динамік | Да |
| Кількість потоків | 2 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Wi-Fi | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Країна виробник товару | Китай |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «IP PTZ видеокамера с WiFi 8Mp+8Mp Light Vision VLC-9284WI10Z/2C (Camhi Pro) f=3.6mm+8mm, ИК+LED-подсветка, с микрофоном»