






2 097 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 6Mbps |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 660 г |
| Відеокодек | H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS x2 |
| Микрофон | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Робоча вологість | 10% ~ 95% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп x2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x2 |
| Розміри | 153.4 / 130.2 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 + 3.6 мм |