


4 800 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.8 кг |
| Разрешение | 3 Мп x2 |
| Питание | Акумуляторна батарея 20000 мА·год, Сонячна панель 15 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Микрофон | Да |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Розміри | 225 / 240 / 435 мм (паковання) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Відеокодек | H.265 |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Bitrate | 32Kbps – 1.5Mbps |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Кути огляду камери | 110° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (2304x2602) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP66 |
| Динамік | Да |
| Кількість потоків | 2 |
| Підтримка 4G | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Країна виробник товару | Китай |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «IP PTZ видеокамера автономная с 4G, прожектором и солнечной панелью 3Mp+3Mp Light Vision VLC-1030IG10ZL/2C (Lamp+Solar) f=4mm, на»