


20 250 ₴
26-портовий керований PoE комутатор DH-CS4226-24ET-375 з 24 портами РоЕ, які можуть визначати і подавати живлення пристроям на базі стандарту IEEE 802.3af/at/bt, Hi-PoE (Wi-Fi точка доступу, IP-телефон, IP-камера та ін.).
Бренд: Dahua
ЩО ТАКЕ PoE
Power over Ethernet (PoE) - живлення через Ethernet - оптимізує встановлення таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість встановлення багатьох мережевих пристроїв.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР DH-CS4226-24ET-375
Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних закладах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, WI-FI точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати PoE-комутатори.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМУТАТОРА DH-CS4226-24ET-375
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість портів | 26 шт. |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 44 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Тип комутатора | керований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів PoE | 24 |
| Порти комутатора | 26: 24x10/100 Mbps (PoE), 2x10/100/1000 Mbps (Uplink); 2x1000 Mbps (SFP) – Combo ports |
| Стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Відстань до споживача PoE, м | 250 |
| Потужність кожного порту PoE, Вт | порти 1-2 ≤90, порти 3-24 ≤30 |
| Максимальна потужність, Вт | 400 |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240В |
| Струм споживання, мА | 7000 |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Вага, г | 2620 |