
20 020 ₴
Некерований PoE комутатор PoES-16250GCL+2SFP має 16 портів РоЕ 10/100/1000Mbps та 2 uplink-порти 1Gbps SFP. Комутатор автоматично визначає підключені пристрої, сумісні з IEEE 802.3af/at та подає на них живлення. Режим CCTV дозволяє підключати камери на відстані до 250 м.
Бренд: Provision-ISR
Призначення комутатора PoES-16250GCL+2SFP
Призначення PoE-комутатора – забезпечити незалежне живлення в місцях, де немає джерела живлення та розеток.
Технологія PoE (Power over Ethernet, живлення через Ethernet) дозволяє передавати електричну енергію та дані через один кабель Ethernet, забезпечуючи живлення мережевих пристроїв без прокладання окремої електричної проводки.
Комутатори PoE (Power over Ethernet) відіграють ключову роль в організації мережевої інфраструктури в таких місцях, як лікарні, школи, виробничі та медичні установи, аеропорти та інші громадські та домашні мережі. Вони забезпечують живлення таких пристроїв, як IP-камери, IP-телефони та WI-FI точки доступу, які часто встановлюються в місцях, де немає можливості підвести електроживлення 220 В. Використання PoE-комутаторів дозволяє уникнути додаткових витрат на прокладання електричних кабелів, робить установку зручнішою та безпечнішою, а також сприяє більш ефективному управлінню енергоспоживанням у мережі.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 18 шт. |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Форм-фактор | настільний, настінний |
| Кількість портів PoE | 16 |
| Порти комутатора | 18: 16x10/100/1000 Base-T (PoE/PoE+), 2x10/100/1000 Base-X SFP |
| Стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at PoE |
| Відстань до споживача PoE, м | 250 |
| Потужність кожного порту PoE, Вт | 15.6 |
| Максимальна потужність, Вт | 250 |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240В |
| Потужність споживання, Вт | 260 Вт (PoE увімк.) / 10 Вт (PoE вимк.) |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +60 |
| Розміри, мм | 440 x 232 x 45 |
| Вага, кг | 4 |
| Гарантія, міс | 24 |