







105 000 ₴
ATIS ANSD-8MIRP-300W/5.7-359 — это профессиональная роботизированная IP-камера видеонаблюдения, сочетающая мощное оптическое увеличение, интеллектуальные функции и высокое качество изображения.
Основные преимущества:
Технические характеристики:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atis |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | IP |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип корпусу | Speed Dome (PTZ) |
| Роздільна здатність, Мп | 4 / 8 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) / 8 Мп (3840x2160) |
| Матриця | 1/1.8" SONY |
| Швидкість запису | 30fps |
| Фокусна відстань, мм | 5.7-359 |
| Кут огляду (по горизонталі) | режим 4 млн: 60° ~ 1.54°; режим 8 млн: 60° ~ 2.31° |
| Оптичний зум | 63х |
| Цифровий зум | 16x |
| Чутливість, Люкс | 0.001 |
| Кут повороту/нахилу | -21°~90° |
| Швидкість обертання | горизонтальна 240 ° / сек, вертикальна 180°/сек |
| Дальність підсвічування, м | 300 |
| Компресія відео | H.264, H.265, S+265 |
| Кількість потоків | 3 |
| Аудіо | 1 вихід, 1 вхід |
| Тривожні входи/виходи | 8/2 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M), RS485 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, 802.1x, QoS, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, UDP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, Multicast, SSL, ONVIF, Unicast |
| Функціональні особливості | автоматичне стеження, детекція облич, поворотна, підрахунок людей, підрахунок об'єктів, розпізнавання облич |
| Підключення | LAN (RJ-45) |
| Живлення | DC 36V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC36V±25% |
| Потужність споживання, Вт | 58W MAX |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Колір | білий, чорний |
| Объектив | |
| Тип объектива | Трансфокальный |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Длина | 308 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Высота | 506 мм |
| Вес | 12.75 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Получите эти позиции бесплатно при покупке «IP Speed Dome видеокамера уличная ATIS ANSD-8MIRP-300W/5.7-359»