


4 356 ₴
Біометричний USB пристрій для читання відбитків пальців і карт доступу ZK8500R [MF] [SilkID Sensor] для систем контролю доступу. Це пристрій може безпосередньо захоплювати зображення відбитка пальця або зчитувати серійний номер карти (Mifare) і завантажувати в систему через інтерфейс USB.
Бренд: ZKTeco
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ZK8500R [MF] [SilkID Sensor]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Робоча частота пристрою | 13,56 МГц |
| Колір | Сірий |
| Тип пристрою | зчитувач введення ID |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця |
| Тип сенсора | SilkID |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 5 В |
| Загальні | |
| Живлення в режимі очікування | 300 мА |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 124.5 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |