









1 458 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 106 ° |
| Кути повороту / нахилу | 350°/ 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | 190 / 170 мм |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 мм |