

1 769 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1360 г |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | AC 200-240 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +35 °C |
| Розміри | 121 / 80 / 64 мм |
| Тип блока питания | Трансформаторный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип устройства | Блок живлення |