
1 414 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Интерфейсы | Wiegand 26/34 bits |
| Установка | Зовнішнє |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 135 / 48 / 24 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |