


42 900 ₴
Автоматический шлагбаум BGM1030R-LED предназначен для управления доступом автотранспортных средств. Идеальное дополнение для контроля доступа на общественных или частных парковках
Бренд: ZKTeco
Особенности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Шлагбаум электромеханический |
| Длина стрелы | 3 м |
| Сечение стрелы | Прямоугольное |
| Время открывания | 1.5 сек |
| Мoщнocть | 120 Вт |
| Дополнительные | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Общие | |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 1020 мм |
| Вес | 45 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные атрибуты | |
| Конструкція стріли | стандартна зі світлодіодним підсвічуванням стану (відкрито / закрито) по всій довжині стріли |
| Можливість змінювати положення стріли (ліва / права) | так |
| Функція захисту від удару по автомобілю | так (чутливість регулюється програмно) |
| Регулювання кута підняття стріли | так (програмно) |
| Автоматичне зачинення | так |
| Кількість пультів, що підключаються | 15 |
| Відчинення при зникненні живлення | так (автоматично, вбудований конденсатор) |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 110 - 240 В |
| Електроживлення приводу/двигуна, В | 24 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Шлагбаум ZKTeco BGM1030R-LED с прямой стрелой 3 м со светодиодной подсветкой (правый»