

8 663 ₴
Мультибіометричний термінал DS-K1T343MWX з Wi-Fi, функцією розпізнавання обличчя та зчитувачем Mifare карт доступу.
Бренд: Hikvision
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ DS-K1T343MWX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Зчитувач оптичний |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Робоча частота пристрою | 13,56 МГц |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, геометрія обличчя |
| ількість точок проходу/дверей | 1 |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS485, USB, Wi-Fi, Wiegand |
| Пам'ять шаблонів облич | 1500 |
| Вбудований екран | є |
| Додаткові | |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 3000 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 150000 подій |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 1000 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 118.4 мм |
| Ширина | 118.4 мм |
| Висота | 21.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Термінал розпізнавання облич Hikvision DS-K1T343MWX зі зчитувачем карток Mifare»