


10 428 ₴
Виносна панель керування та індикації ВПК-16.128 для роботи в неадресній протипожежній системі Тірас-П з ППКП Тірас-16.128П.
Виробник: TIRAS Technologies
Призначення
Використовується для контролю та індикації системи пожежної сигналізації на базі ППКП "Тірас-16.128П"
Особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | панель керування |
| Сумісність | неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Струм споживання, мА | 30 |
| Матеріал | пластик |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |