



13 463 ₴
Гібридний інвертор Full Energy BBGI-3024WPro для сонячних панелей.
Компанія-виробник: Full Energy
Що таке гібридний інвертор
Багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, в якому поєднуються функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою акумулятора, щоб надати користувачам компактне джерело безперебійної подачі живлення.
Область застосування інвертора:
Особливості Full Energy BBGI-3024WPro
Технічні характеристики Full Energy BBGI-3024WPro
Характеристики інвертора на вході:
Характеристики інвертора на виході:
Характеристики сонячної батареї:
Розміри та вага:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 2400 Вт |
| Частота ДБЖ, Гц | 50/60 |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 220 |
| Точність вихідної напруги | ±3% |
| Частота вихідної напруги при роботі від АКБ, Гц | 50/60 ±1% |
| Час перемикання на батарею, мс | 8 |
| Напруга в ланцюзі постійного струму, В | 24 |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Ємність АКБ, що підключається, Аг | до 500 |
| Струм зарядки, А | 30 |
| Вбудований екран | є |
| Матеріал | метал |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 130 мм |
| Вес | 16.2 кг |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Гібридний інвертор Full Energy BBGI-3024WPro для сонячних панелей»