

330 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Блок живлення BGL1-24V60W з напругою на виході 24 В для підключення світлодіодних стрічок потужністю до 60 Вт.
Бренд: Full Energy
Призначення
Блок живлення (трансформатор, перетворювач, стабілізатор) - необхідний для підключення світлодіодних освітлювальних приладів та інших пристроїв, яким для роботи необхідне перетворення змінної напруги 220 В на робочу напругу 5, 12 або 24 В.
Технічні характеристики
Гарантійний термін: 24 місяці.
Ступінь захисту: IP20.
У тонкому металевому корпусі.
Розміри 160 x 40 x 32 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Страна производитель | Украина |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Максимальное входное напряжение | 264 В |
| Выходной ток, не более | 2.5 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Основные атрибуты | |
| Підключення вхід | клемник |
| Підключення вихід | клемник |
| Вид виконання | плата у корпусі |