


7 260 ₴
6 534 ₴
Біометричний термінал контролю доступу F16 з вбудованим сканером відбитків пальців і зчитувачем карт EM-Marine.
Бренд ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ F16
КОМПЛЕКТАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 42 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип контролера | мережевий |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця |
| Зчитувач карт | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS485, Wiegand |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 3000 |
| Пам'ять RFID карт | 30000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Програмне забезпечення | ZKAccess 3.5 |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +45 |