



44 000 ₴
39 600 ₴
Арочный металлодетектор VO-1000A
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aoyodi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Досмотровый арочный |
| Количество контрольных зон | 6 |
| Материал | Пластик |
| Дополнительные | |
| Питание | Сеть 220В |
| Общие | |
| Длина | 950 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 2250 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные атрибуты | |
| Рівні чутливості | 99 |
| Кількість робочих частот | 6 |
| Метали, що детектуються | будь-який залізовмісний предмет |
| Лічильник проходів і подій | є |
| Індикація | світлова, звукова |
| Індикація місця виявлення по вертикалі | є |
| Функціональні особливості | індикація зони виявлення |
| Напруга живлення / джерело живлення | АС 100-240 В |
| Ступінь захисту | IP65 |