





718 ₴
PoE-сплітер NVC-PD4812/DC/24W/Gigabit зі стандартом живлення PoE IEEE802.3af/at. Номінальна вхідна напруга 48 В. Номінальна вихідна напруга/струм 12 В/2.5 А. Вихідна потужність PoE становить 24 Вт. Вихідний роз’єм 5521 DC male.
Застосування
РoE сплітер забезпечує живленням пристрої, що не підтримують PoE, шляхом розділення живлення і даних і подачі живлення на окремий вхід. Вихідна потужність даної моделі відповідає вимогам енергоспоживання більш ніж 90% камер на ринку.
Ключові властивості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NVC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | PoE |
| Потужність | 24 Вт |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | DC 5.5/2.1 male |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | PoE-сплітер |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Живлення пристрою | PoE |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af/at |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |