








514 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 1 |
| Вес | 67.5 г |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходная мощность | 35 Вт |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 1.2 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 40 / 33 / 80 мм |
| Тип устройства | Зарядное устройство |