









926 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Входное напряжение | 5 В, 9 В |
| Вхідний струм | 2 А |
| Вхідний інтерфейс | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Бездротова зарядка, Магнітне кріплення, Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | Ø 65 / 34 мм |
| Тип устройства | Автомобільний зарядний пристрій |