



1 183 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 Ah |
| Вес | 3.10 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 6 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Максимальний струм заряду | 3.6 А |
| Максимальний струм розряду | 41.72 А (5 хв.) |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Розміри | 95+5 / 151 / 98 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |