





1 501 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Ah |
| Вес | 783 г |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 3000 |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Максимальний струм розряду | 6 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 76.8 Втг |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 151 / 65 / 94 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |