





15 655 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Cyclen |
| Вес | 9.84 кг |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | > 6000 |
| Розміри | 328 / 170 / 215 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Класс защиты | IP67 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |