







2 335 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 16 |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 380 г |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Интерфейсы | DC x 6, USB x 1 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 28 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Чёрный |