

1 865 ₴
Шлюз RR-2110WB WiFi-Bluetooth з підтримкою мобільного застосунку TTLock для віддаленого керування автономними замками Trinix з Bluetooth, з максимальною підтримкою до 6 замків, дальністю дії до 10 м.
Застосування
Шлюз дозволяє віддалено контролювати замки через застосунок TTLock на смартфоні. Пристрій слід встановлювати у зоні покриття WiFi-роутера та Bluetooth-замка. Використовується у готелях, квартирах, домах, офісах тощо.
Ключові властивості та можливості
Сумісний із мобільним застосунком TTLock для iOS/Android.
Мережа: WiFi 2.4G, IEEE-стандарт: 802.11b/g/n.
До шлюза можливо максимально підключити 6 замків, при цьому робоча дистанція становить до 10 метрів.
Дистанційно керує підключеними замками: може відмикати замки / активувати або вимикати режим «Вільний прохід» / керувати користувачами, занесеними у пам'ять замка / контролювати заряд батарей.
Живлення DC 5 В, здійснюється від USB-джерела живлення через роз'єм USB Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Живлення | 5 В |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 70 / 70 / 26 мм |
| Індикація | Да |
| Тип пристрою | Шлюз |
| Струм споживання | 500 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Колір | Білий |