







48 265 ₴
Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2400 Вт, піковою потужністю 4800 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 2048 Вт·год (51.2В/39.1А·год). Зарядна станція може одночасно заряджати до 13 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1800 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 500 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час повного заряду від електромережі становить 1 годину 30 хвилин. Моніторинг через мобільний застосунок Wonderfree.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
Ключові властивості P2001E PLUS
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність W | 4800 |
| Довжина | 394 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 22 кг |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Ємність | 2048 Втг |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Кількість циклів | 3500 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 порт XT60 12В/10А |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 13 |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 200-240 В 2400 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Вихід USB-A | 2 порти 18 Вт, QC3.0, 2 порти, 5 В, 2.4 А |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В/9 В/12 В/15 В/20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вхід для сонячної панелі | 12-48В/15А з макс. потужністю 500 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh (42-00145)»