

594 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| stock_quantity | 93 |
| stock_status | 1 |
| Вес | 0.322 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 112 / 55 мм |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Цвет | Белый |