



665 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 20 |
| Ємність акумулятора | 7.2 Ah |
| Вес | 2.04 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 6 міс. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 24.4 А (5 хв.) |
| Розміри | 95+5 / 151 / 65 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |