



1 080 ₴
Дверний доводчик Dortec DT-83 Silver зі складаним важелем. Маса дверного полотна 45-65 кг.
Застосування
Дверний доводчик забезпечує автоматичне зачинення дверей, зменшуючи механічний знос дверної конструкції та знижуючи втрати тепла у приміщенні в холодну пору року чи навпаки попереджаючи потрапляння занадто теплого повітря влітку.
Ключові властивості та можливості
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Способ монтажа | Накладной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка скорости | Да |
| Регулировка силы | Да |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Количество циклов открывания | 500000 |
| Размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Высота | 46 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Тип устройства | Дверний доводчик |
| Класс защиты | IP65 |
| Маса дверного полотна | 45-65 кг |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |