









15 371 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Мощность | 4.2 кВт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL, Li-ion, LiFePo4 |
| Интерфейсы | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Тип устройства | Инвертор |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Количество фаз | 1 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 481 / 300 / 130 мм |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Best Seller | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга від сонячних панелей | 60-450 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| ККД | 93 % |
| MPPT-контролер | Да |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 15 мс |
| Режим підмішування | Да |
| Тип інвертора | Off-grid – автономний |