









1 877 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NVC |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| stock_quantity | 14 |
| stock_status | 1 |
| Бренд | NVC |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | PoE |
| Клас захисту | IP30 |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 Вт |
| Робоча температура | -40°C ~ +75°C |
| Розміри | 128 / 90 / 34 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af |
| Тип пристрою | PoE-сплітер |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | PoE |