


259 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NVC |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 22 |
| stock_quantity | 48 |
| stock_status | 1 |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Бренд | NVC |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 82 / 28 / 23 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af |
| Тип пристрою | PoE-сплітер |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | PoE |