
934 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 30 |
| stock_quantity | 1 |
| stock_status | 1 |
| Бренд | Mustang Energy |
| Вес | 470 г |
| Выходное напряжение | 52 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | AC 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 170 / 85 / 40 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |