
1 800 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 135 / 92 / 42 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Выходной ток | 8 А |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип ИБП | Імпульсний |