





4 542 ₴
4 314,90 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 303 Вт |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Выходной ток | 10 А |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип ИБП | Імпульсний |