

1 971 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Выходной ток | 8 А |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип ИБП | Імпульсний |