









2 952 ₴
2 804,40 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 280 Вт |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 63 / 124 / 113 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Best Seller | 1 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Выходной ток | 20 А |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Тип ИБП | Імпульсний |