



1 193 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| stock_quantity | 31 |
| stock_status | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 950 нм |
| Класс защиты | IP66 |
| Количество светодиодов | 9 |
| Кут променя | 90° |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 115 / 50 мм |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
| Ток потребления | 0.75 А |
| Цвет | Черный |