






3 285 ₴
2 956,50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Выходной ток | 5 А |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип ИБП | Імпульсний |