
970 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вес | 250 г |
| Вихідний інтерфейс | micro-USB (1 шт.) 5 В/2.1 А; USB (1 шт.) 5 В/2.1 А |
| Вхідний струм | 5 В/2.1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Розміри | 157 / 85 / 5 мм |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Тип устройства | Сонячна панель |