


3 895 ₴
3 505,50 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Вес | з магнітом не більше 32 г |
| Цвет | Чёрный |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 1380 / 32 / 33 мм |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Дальність передачі | На вулиці 100 м |
| Ток потребления | 65 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Да |
| Імунітет до тварин | Да |
| Количество лучей | 8 |
| Система виявлення | переривання 8-ми променів |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Принцип работы | Активний |
| Частотні канали | 4 |