


4 217 ₴
3 795,30 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Вес | 1.67 кг |
| Цвет | Чёрный |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 291 / 92 / 91 мм |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Класс защиты | IP65 |
| Дальність передачі | В приміщенні 750 м, На вулиці 250 м |
| Ток потребления | 80 мА, 200 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Да |
| Количество лучей | 3 |
| Система виявлення | Переривання 3-х променів |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Принцип работы | Активний |
| Частотні канали | 4 |