



6 151 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | 220 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип устройства | Джерело звуку |
| Розміри | 484 / 260 / 44 мм |
| Класс защиты | IP31 |
| Діапазон робочих частот | 20-20 кГц |
| Співвідношення сигнал/шум | >60 дБ |