


10 859 ₴
Комутатор PоE гігабітний ONV-IPS7108PF оснащений 10 портами PoE 10/100/1000M RJ45, а також 2 гігабітними портами SFP. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Максимальна вихідна потужність на один PoE-порт 30 Вт. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE ONV-IPS7108PF підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого та середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Ключові властивості
Зверніть увагу: PoE-комутатор постачається без блоку живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Потужність | 30 Вт — 1 PoE-порт |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Вихідна напруга | 48-55 В |
| Кількість портів | 10 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 168 / 148 / 54 мм |
| Робоча температура | -40 °C ~ +80 °C |
| Клас захисту | IP40 |
| Дальність передачі | 100 м |
| Пропускна здатність | 48 Гбіт/с |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |