





1 286 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Питание | DC 12-24 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 120 / 56 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
| Установка | Зовнішнє |
| Цвет | Білий зі срібним |