


805 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Вес | 200 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Класс защиты | IP54 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Питание | DC 12-24 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 114 / 75 / 16 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Установка | Внутрішнє |