





3 150 ₴
2 835 ₴
Антивандальний автономний біометричний термінал контролю доступу Trinix TRR-2000EFW зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем EM-Marine 125 кГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / зчитування карти тощо. Металевий корпус, клас захисту IP65, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Бометричний термінал призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 300 |
| Матеріал | Метал |
| Обсяг журналу реєстрацій | 10000 подій |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Протокол зв'язку | Wiegand 26 |
| Загальні | |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 118 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 46 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип пристрою | Біометричний термінал контролю доступу |
| Установка | Зовнішнє |
| Колір | Срібний |