
810 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 100 м |
| Діаметр жили | 0.8 мм |
| Екран кабелю | Да |
| Маркування кабелю | RG-59 |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | LDPE (поліетилен) |
| Прокладання | Зовнішнє |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Тип кабелю | Коаксіальний |
| Тип устройства | Кабель коаксіальний |
| Цвет | Чёрный |